on-line Rezervační systém

Studio DÁMSKÁ JÍZDA
17. Listopadu 342, Pardubice

+420 604 168 078
kateurban11@gmail.com

Pondělí - Pátek - 9:00 - 20:00
Sobota - Neděle - dle objednání

Ochrana osobních údajů

 

Dobrý den,

děkujeme, že jste se rozhodli navštívit náš web. Jako provozovatelé této stránky dbáme na ochranu vašich osobních údajů a respektujeme vaše soukromí. Tato zásady ochrany osobních údajů popisují, jak sbíráme, používáme a chráníme vaše osobní údaje.


Sběr osobních údajů:

Při návštěvě našeho webu se sbírají určité informace, které nám umožňují zlepšit kvalitu služeb poskytovaných našim uživatelům. Mezi tyto informace patří například IP adresa, typ prohlížeče, verze operačního systému a jiné technické informace. Tyto údaje nám pomáhají analyzovat používání webu, sledovat vývoj návštěvnosti a poskytovat lepší a přizpůsobené služby. 

Kromě toho můžeme sbírat i další osobní údaje, pokud se rozhodnete používat některé naše služby, jako jsou například registrace uživatelského účtu, odběr newsletteru nebo kontaktní formulář. V takovém případě můžeme sbírat vaše jméno, e-mailovou adresu, adresu bydliště a další informace, které nám poskytnete.


Používání osobních údajů:

Vaše osobní údaje budou použity výhradně k účelům, pro které byly poskytnuty. Vaše údaje mohou být použity k zajištění služeb našeho webu, ke komunikaci s vámi, ke zpracování vašich objednávek nebo k poskytnutí dalších informací, které požadujete. Pokud nám dáte souhlas, můžeme využívat vaše údaje k marketingovým účelům, jako je například odesílání newsletteru nebo nabídek našich služeb.  


Ochrana osobních údajů:

Pro zabezpečení vašich osobních údajů jsou na našem webu použity různé technické a organizační opatření. Vaše údaje jsou uloženy v bezpečném prostředí a jsou chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou, krádeží, zneužitím nebo poškozením. Vaše údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez vašeho souhlasu.